top of page

Zreformowanie doświadczenia kancelarii prawnej

Berkeley Legal została założona przez Adwokata, Pamela Relis w celu stworzenia firmy prawniczej, która zapewnia innowacyjne, dostosowane do potrzeb usługi prawne przy jednoczesnym dostarczaniu lepszej jakości i poziomu usług dla klientów.   

Mamy potwierdzona historię zadowolonych klientów, która wynika z naszego indywidualnego podejścia.

 

Jak działamy

Osiąganie wyników

Prawo jest naszą pasją, a my jesteśmy autentycznie zaangażowani, dbając o naszych klientów i osiąganiem najlepszych wyników dla naszych klientów.

 

Rozwijamy długotrwałe relacje z naszymi klientami, stawiając ich w centrum uwagi i dbając o ich interesy, aby osiągać jak najlepsze wyniki.  

 

Naszą pasją jest rekrutowanie do naszej organizacji najlepszych talentów, którym naprawdę zależy na wynikach dla naszych klientów.

Przejrzysta informacja o kosztach

Zdajemy sobie sprawę, że koszt usług prawnych jest ważny dla naszych klientów.

Rozumiemy potrzebę wysokiej jakości usług prawnych po konkurencyjnych stawkach z pewnością co do opłat.

 

Mamy świadomość, że nie ma czegoś takiego jak jedna uniwersalna struktura cenowa i każdy klient z którym pracujemy jest wyjątkowy. 

 

Naszym głównym celem jest, aby oferować naszym klientom wartość dodaną, oferując i przedstawiając im wybór pomiędzy stałą opłatą, honorarium lub opcją godzinową, co pozwala nam na dostosowanie usługi do ich potrzeb w konkurencyjnej cenie, odpowiedniej dla większości budżetów.

Uproszczenie życie klienta

Rozumiemy, że czas naszych klientów jest cenny. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości porad prawnych i działań, dostarczanych w krótkim czasie.

 

Wierzymy w ułatwianie życia naszym klientom poprzez przechodzenie od razu do sedna sprawy i udzielanie porad, które są jasne i proste.

Mówimy otwarcie

Udzielamy jasnych, bezpośrednich, pozbawionych żargonu porad, aby pomóc naszym klientom w ich problemach prawnych.

Innowacje

Jesteśmy przedsiębiorczy w naszym myśleniu, otwarci na nowe pomysły i podejmowanie nowych rozwiązań.

 

Nieustannie udoskonalamy nasze usługi i inwestujemy w nowe technologie, aby stale podnosić jakość obsługi klienta.

Międzynarodowe usługi prawne

Jesteśmy międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą usługi prawne na całym świecie.  

Jesteśmy wielojęzyczni i doskonale radzimy sobie z transgranicznymi, złożonymi i nietypowymi pracami, które wykorzystują nasze doświadczenie w wielu specjalistycznych dziedzinach.

Posiadamy zasoby pozwalające na prowadzenie spraw na dużą skalę, ale zachowujemy przedsiębiorczy sposób myślenia i elastyczność, aby zapewnić naszym klientom usługi dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy wielojęzyczni i doskonale radzimy sobie z transgranicznymi, złożonymi i nietypowymi zadaniami, które wykorzystują nasze doświadczenie w wielu specjalistycznych dziedzinach.

 

Większość naszych klientów to długoletni klienci lub klienci poprzez polecenie nas przez dotychczasowych klientów. Klienci wybierają nas ze względu na naszą reputację i jesteśmy dumni, że jesteśmy oceniani i tym samym docenieni na podstawie naszych wyników.

W ciągle zmieniającym się świecie, rozumiemy, że firmy potrzebują pewności, aby móc planować kolejne kroki i rozwój. Zapewniamy pakiety retainer, w ramach których możemy zaoferować nieograniczone doradztwo prawne i wsparcie za stałą miesięczną opłatą. 

 

Możemy świadczyć nasze usługi zdalnie lub jako część głównego zespołu naszych klientów, co oznacza, że możemy obsługiwać wszystkie obszary ich wymagań prawnych.

 

Dążymy do obniżenia kosztów ogólnych, aby zapewnić lepszą wartość naszym klientom i zbudować harmonijne i zrównoważone środowisko pracy.

Nasza struktura i wykorzystanie technologii opartej na modelu przetwarzania danych na użytkowaniu usług w chmurze pozwala nam na elastyczność w sposobie pracy i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta. 

Posiadamy rozległą i rozbudowaną sieć profesjonalnych kontaktów we wszystkich sektorach, co oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom wsparcie wykraczające poza ich potrzeby prawne.

Jesteśmy niezależni, co oznacza, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes naszych klientów. Ze względu na to, iż jesteśmy niezależni, w razie potrzeby możemy wybrać zaufanych lokalnych prawników, których doświadczenie dokładnie odpowiada potrzebom naszych klientów.

Deliver results
Clear about costs
Simplifying client's lives
Innovation
Global legal services
Straight talking
bottom of page